Kohad pidustuste läbiviimiseks

Viikingite küla

Viikingite küla Kui esmakordselt sellesse külla saabute, võib Teil tekkida tunne, et viikingid elavad siin tõepoolest juba ammusest hallist ajast. Küla peremees ( imeline inimene) on pisidetaile kasutades püüdnud meieni tuua iidsete aegade hõngu.Mis siin salata, see on tal hästi õnnestunud. Tegu pole ainult ühe hoonega, vaid terve hoonete kompleksiga.

Peahoones on kokku kolm saali, milledest kaks on suured ja kolmas väike -privaatsaal.

Schloss Falli loss

Keila jõe ääres, vaid 30 km kaugusel Tallinnast, asub maaliline Keila-Joa. Üle jõe viivad  arvukad rippsillad ja  6 meetri kõrguselt langev Keila juga annab sellele kohale väga erilise ja kauni ilme. Selle loodusliku ilu kõrval asetsebki Scloss Falli loss. Loss on ehitatud neogooti stiilis, mis oli väga populaarne ajal mil lossi ehitati. Lossile pandi  nurgakivi  1828. aastal. Schloss Falli loss on rikas oma ajaloo ja kuulsate omanike poolest. Lossi peetakse nii kuulsa Benckendorfide kui ka Volkonskite suguvõsa hälliks. Lossi on teiste väljapaistvate nimede seas külastanud ka tsaar Nikolai I perega.

Restoran D.O.M

See on üks selle hooaja populaarsemaid kohti pidustuste korraldamiseks. Siin on olemas kõik ka kõige nõudlikumale kliendile. Restoran ise asub vanalinna südames. Banketi menüü pakub mitmeid erinevaid valikuid -alates kartuligratäänist kanafileega ja lõpetadaes konnakoibadega. Garanteeritud on esmaklassiline teenindus. Banketisaal on lausa loodud selleks, et täita kliendi soove. Suurtest akendest avaneb maaililne vaade Tallinna vanalinnale.

Broneerime ja kaunistame selle saali Teile suurima rõõmuga. Nagu ikka, pakume Teile ka õhtujuhti, muusikuid ja teisi meelelahtusprogramme. Teil jääb üle vaid nautida õdusat õhtut oma sõprade ja lähedaste seltsis.

Jahimaja «Trofee»

180 kilomeetri kaugusel Tallinnast Tartu poole asub taaskord üks looduslikult kaunis koht. See koht sobib neile, kes armastavad loodust ja soovivad eemalduda linnakärast. Otse keset metsa, jõe ääres asub väike hotell ( kõigest 25 numbritoaga). Hotellis on uhke banketisaal ja kaks konverentsisaali.

Nii saalide kui ka numbritubade sisutus on väga originaalne, midagi tänapäevase stiili ja jahimehe majakese vahepealset. Kõikjal on hulgaliselt trofeesid. Panoraamaknad loovad kujutluse, et oled looduses. Parasjagu akna taga olev aastaaeg on saalikaunistuse lahutamatu osa. Hotell pole küll suur, kuid kõik vajalikud mugavused on olemas. Tõsi küll, telerit pole päris kõigis numbritubades. See on taotluslik, et tagada külalistel täiuslik puhkus.

Soovi korral saab WiFi vahendusel linnaelust osa võtta, sest netilevi on tagatud kogu majas ning on tasuta kõgile külastajatele.

Vihula mõis

Oleme lootusetult armunud sellesse paika.  Soovitame seda soojalt kõigile. Vihula mõisas üritust korraldada on sulaselge nauding. Mõisas on olemas kõik vajalik nii uhkeks peoks, kui ka vaikseks õhtupoolikuks. Kõik detailid on siin viimseni läbi mõeldud. Ilus, mugav, elegantne, maitsekas- sõnadest jääb puudu, et seda kõike kirjeldada.

Mustpeade maja

Tallinna Mustpeade vennaskond oli vallaliste kaupmeeste ja laevaomanike ühendus. Vennaskonna tekkeaja kohta puudub selge vastus tänini.

Olavi saal on Mustpeade maja arhitektuurilt vanim ja kõige pidulikum ruum. Ruum suurusega 200m2 mahutab:

  • kontsert 100 inimest
  • furšett 180 inimest
  • buffee 90 inimest

Mustpeade maja Valge saal (suur saal) on üks vanemaid saale Tallinnas, mis on rajatud just meelelahutuslikul otstarbel.

Ruumi suurus 300m2, Salongid 130m2

Mahutavus:

  • kontsert 260 inimest (põrand 220, rõdu 40 istekohta)
  • pidulik õhtusöök laudade taga (10 inimest lauas) 200 inimest
  • furšett-vastuvõtt 400 inimest

Hotell «Kolm Õde»

Hotelli Kolm Õde moodustavad  kolm Pika tänava lõpus asuvat kaupmehemaja.  Pikk tänav, keskaegse Tallinna peatänav, mis esmakordselt sillutati 15. sajandil, oli elav koht, kus hobuste kabjaplagina ning rahvamassi sumina keskel kaubeldi vürtside, liha  ja viljaga.

Tänu 14. sajandi omapärasele ehitusstiilile on kõik hotelli 23 ruumikat luksustuba ja sviiti omapärase sisekujunduse ning suurusega.