Ööpulm

Ööpulm on originaalne trend, mis kogub Euroopas. Armunud inimestel ei ole enam romantilist aega kui öö. Mis võiks olla veelgi romantilisem, kui tähtede all vandetõotust anda?

Öö avab meile uskumatu võimaluse pulma kaunistamiseks. Ööpulmi korraldamise puhul ärge ihnutsege valgustamisele. LED valgustid on teie peamised abistajad – nad loovad nõudusliku atmosfääri. Teine absoluutne dekoorihit on mõistagi küünlad, palju küünlaid. Kui rohkem küünlaid, nii palju parem – nad loovad soe ja hea valgustust. Juhul, kui abielutseremoonia läbiviimise kohas on bassein või looduslik veekogu, siis ujuvad küünlad kaunistavad teie pulma suurepäraselt. Suured ruumilised aldvalgustusega tähed on ka väga effektne dekoor ööpulma kaunistamiseks ning suurepärane aksessuaar fotosessioonil.

Ööürituseplaan koostatakse teie maitse ja soovide järgi. Teid ootab suurepärane päev ilma kiiruta ja vara tõusmiseta. Meie soovitame Teid fotograafiga eelnevalt kokku leppida päeva ajal fotosessionile. Oleks kindlasti asjakohane teha väike püstijala vastuvõttu pärast registreerimist või täisväärtuslikku bankeedi enne reregistreerimist.

Meil on palju ideid ja võimalusi! Oleme avatud uuele ja ootame julgeid ja vahvaid paare!