Pulmad

Meie agentuur tegeleb ilusate, stiilsete, meeldejäävate pulmade organiseerimisega. Pulm on eriline päev! Igal ühel on ta omapärane, unikaalne. Just see fakt on meie jaoks põhjapanev.

Meie agentuurile on iseloomulik individuaalne lähenemine igale soovile, igale paarile! Keskendume täielikult just „Teie“ päeva suurepärase atmosfääri loomisele. Me oleme oma tegemistes nii põhjalikud, et elame koos pruutpaariga läbi seda piduliku päeva.

Reeglina kui puudub kogemus, siis on väga raske näha ette kõiki võimalikke tekkivaid probleeme ettevalmistuse käigus ja pulmapäeval. Me saame teid sellega tõesti aidata! Las see aeg olla Teile meeldiv ja rahulik.

Kuna meil on selles vallas suur kogemus, siis oskame Teile soovitada kõige sobivamaid peokohti, leida parimat teenindavat personali ja viia kokku kõige paremate teenusepakkujatega. Lisaks paneme paika päevakava, kõikide osaliste töögraafiku, koostame pulmaeelarve ja valmistame ette meelelahutuse programmi. Pulmade ettevalmistuses mängib tähtsat rolli stiili valimine – kaunistused ja lilleseade. Me töötame välja kontseptsiooni ja osaleme aktiivselt kaunistuste projekti elluviimisel.

Pulmapäeval oleme kindlasti kohal ja koordinerime kogu personali tööd. Meie peigmehed ja pruudid saavad pühendada oma pulmapäeva endale ja oma lähedastele, mitte jooksvate probleemidele.

Me oleme uhked selle üle, et meie klientide hulgas pole ainult Eestis elavad inimesed, vaid ka need, kes elavad väljaspool Eesti piire. Meie jaoks ei ole probleem organiseeerida pulma ilma otsese pruutpaari osavõtuta. See, et puudub lähedane kontakt pruutpaariga, ei tähenda, et pulma kvaliteet peaks kannatama. Tehke julgelt meiega koostööd, kui plaanite korraldada pulma Eestis / meie riigis. Kui Teie või Teie külalised ei ela Eestis, siis mugavuse huvides oleme valmis organiseerima majutuse, transpordi ja ekskursioooni-programmi.

Viimastel aastatel oleme korraldanud pulmi Euroopas „Enjoy Europe“ brändi nime all. Põhilised suunad, kus pulmi korraldame on Portugal, Prantsusmaa ja Itaalia. Selles aitavad meid ka meie Euroopa partnerid.