Paberspetsialist. Abistaja-dekoraator.

Irina Nikitina Paberspetsialist. Abistaja-dekoraator. Ta töötas paljudel agentuuri Enjoy Tallinn projektidel.

Eesti keele õpetaja

Olga SergejevaEesti keele õpetaja. 1976 – 2007 vene ja eesti  erialaainete õpetaja. Eesti keelt florist-dekoraatori erialal 2012 -2015.

Professionaalne lillemüüja, õpetaja

Pavel GorbenkoProfessionaalne lillemüüja, õpetaja. Lilleäris juba üle 20 aastat. Enjoy Event School meistriklasside eksklusiivne õpetaja. Asemeister INTERFLORA VENEMAA CUP – 2014 1999-2000. Näitus “Lilled VDNH-is” on võitja parima stendi ja dekoor. 2014-2015 rahvusvaheline õhtu- ja pulmamoe näitus. Parim stend ja parim dekoraator. 2016 – Moskva meistrivõistlused pääsesid Moskva parimate professionaalsete pulm-florist TOP-5-le.

Oksana Leontjeva Lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia klassikalise kunsti osakond. Bakalaureusekraad. Tallinna Ülikooli kunstide osakond. Meister. Praktika Budapesti Kunsti- ja Disainiülikoolis. Töötab agentuuris Enjoy Tallinn dekoraatorina.

Praegune florist ja õpetaja

Galina Tsisova Praegune florist ja õpetaja. Florist alates 2008. aastast. Ta sai erialase hariduse Stef Adrianssensi 2-aastasel kursusel. Ta kaitses ja sai androgoogias 6. kategooria. Ta õppis ja praktiseeris koos selliste spetsialistidega nagu Vjatšeslav Roska, Natalja Zizko, Roman Shtengauer, Moinek Vanden Berghe (Belgia), Ivan Berg (Itaalia) ja teised. Enjoy Tallinna peamine florist alates 2014. aastast

Asutaja ja omanik agentuuri Enjoy Tallinn

Снежана Рейнсон Asutaja ja omanik agentuuri Enjoy Tallinn. Kogemus ürituste valdkonnas üle 7 aasta. Majandusharidus. Täiendusõpe – kunsti- ja disaini erakool. Lisaks peo korraldamisele tegeleb ta dekoratsiooniprojektide loomisega. Tema osalusel olid ette valmistatud või välja töötatud kõik Enjoy Tallinn dekoratsiooniprojektid.