Pulm

Meie agentuur tegeleb ilusate, stiilsete, meeldejäävate pulmade organiseerimisega. Pulm on eriline päev. Igal ühel on ta omapärane, unikaalne. Just see fakt on meie jaoks põhjapanev.

Meie agentuurile on iseloomulik individuaalne lähenemine igale soovile, igale paarile! Keskendume täielikult just „Teie“ päeva suurepärase atmosfääri loomisele. Me oleme oma tegemistes nii põhjalikud, et elame koos pruutpaariga läbi seda piduliku päeva.

Peokorraldaja

Reeglina kui puudub kogemus, siis on väga raske näha ette kõiki võimalikke tekkivaid probleeme ettevalmistuse käigus ja pulmapäeval. Me saame teid sellega tõesti aidata. Las see aeg olla Teile meeldiv ja rahulik.Kuna meil on selles vallas suur kogemus, siis oskame Teile soovitada kõige sobivamaid peokohti, leida parimat teenindavat personali ja viia kokku kõige paremate teenusepakkujatega.

Lisaks paneme paika päevakava, kõikide osaliste töögraafiku, koostame pulmaeelarve ja valmistame ette meelelahutuse programmi.Pulmapäeval oleme kindlasti kohal ja koordinerime kogu personali tööd. Meie peigmehed ja pruudid saavad pühendada oma pulmapäeva endale ja oma lähedastele, mitte jooksvate probleemidele.

Florist  ja dekoraator

Pulmade ettevalmistuses mängib tähtsat rolli stiili valimine – kaunistused ja lilleseade. Me töötame välja kontseptsiooni ja osaleme aktiivselt kaunistuste projekti elluviimise. Meiega teevad koostööd pikaajalise töökogemusega suurepärased floristid ja dekoraatorid.

Koordinaator

Pakume pulmi või muu ürituse koordinaatori teenust.

• koordinaator töötab teie valmis skripti ja päeva plaaniga. Jälgib kohapealset teostamist
• juhib kõiki teenusepakkujaid
• kontrollib ruumi õiget tsoneerimist ja laudade paigaldust
• tervitab külalisi
• lahendab väikesed organisatsioonilised küsimused kohapeal.
• aitab paaril väljumise tseremoonial
• juhib kogu sündmuse ajastust.